Incident Response Retainer
Directe hulp bij cyberincidenten
24/7 toegang tot experts wanneer elke seconde telt.
Incident Response Retainer

24/7 directe ondersteuning
Direct toegang tot ervaren cybersecurityspecialisten wanneer iedere minuut telt. Concreet, tastbaar en direct.
Voorrang én 25% korting
Profiteer van voorrang bij incidenten en 25% korting op de standaard uurtarieven.
Altijd voorbereid
Met duidelijke afspraken en een concreet actieplan reageer je sneller en effectiever op cyberincidenten.
Incident Response Retainer
Direct hulp wanneer een cyberincident toeslaat.
Een cyberaanval komt altijd ongelegen. Op het moment dat ransomware, een datalek of een beveiligingsincident jouw organisatie raakt, telt elke minuut. Toch zien we vaak dat organisaties op dat moment nog op zoek moeten naar de juiste expertise en ondersteuning.
Met Incident Response Retainer hoef je daar niet meer over na te denken. Voor een vast bedrag per maand beschik je over directe toegang tot een volledig Incident Response Team dat klaarstaat wanneer het nodig is.
Concreet, tastbaar en direct. Geen ingewikkelde constructies, maar zekerheid wanneer het erop aankomt.
Waarom een Incident Response Retainer?
Veel organisaties denken bij een cyberincident vooral aan de downtime van systemen. Maar de werkelijke kosten zijn vaak veel hoger:
-
Productiviteitsverlies van medewerkers
-
Stilstand van bedrijfsprocessen
-
Verlies van omzet
-
Herstelkosten en technische ondersteuning
-
Reputatieschade
-
Juridische gevolgen en meldplicht datalekken
-
Mogelijke boetes en compliance-risico's
Hoe langer een incident voortduurt, hoe hoger de kosten oplopen.
Door vooraf te investeren in een Incident Response Retainer verkort je de reactietijd aanzienlijk en beperk je de impact van een cyberincident. In veel gevallen levert dat uiteindelijk een aanzienlijke kostenbesparing op.
Wat krijg je met Incident Response Retainer?
24/7 beschikbaarheid
Cybercriminelen werken niet van negen tot vijf. Daarom staan onze specialisten dag en nacht voor je klaar.
Gegarandeerde prioriteit
Bij een incident schuif je niet achteraan in de wachtrij. Organisaties met een Incident Response Retainer krijgen direct voorrang.
Volledig Incident Response Team
Je krijgt toegang tot een compleet team van securityspecialisten, forensische onderzoekers en incident responders.
Vaste contactpersoon
Geen wisselende aanspreekpunten. Je hebt één vaste contactpersoon die jouw organisatie kent en de regie voert tijdens een incident.
25% korting op het reguliere uurtarief
Naast snelle hulp profiteer je van een aantrekkelijk financieel voordeel wanneer inzet van specialisten nodig is.
NIS2-compliant bewijs
Met een Incident Response Retainer toon je aan dat jouw organisatie voorbereid is op cyberincidenten en beschik je over aantoonbare maatregelen die bijdragen aan compliance-eisen zoals NIS2.
Eenvoudig abonnementsmodel
Geen verrassingen. Geen ingewikkelde contractvormen.
Eén vast bedrag per maand voor maximale zekerheid.
Voor wie is dit?
De Incident Response Retainer is ideaal voor organisaties die:
-
Willen voldoen aan NIS2-richtlijnen en andere compliance-eisen
-
Snel willen kunnen handelen bij een cyberincident
-
Risico's en financiële impact willen beperken
-
Zekerheid willen over beschikbare expertise
Wees voorbereid voordat het misgaat
Een cyberincident is niet het moment om afspraken te maken. Dan wil je direct kunnen handelen.
Met de QNP Incident Response Retainer ben je verzekerd van snelle ondersteuning, deskundige begeleiding en gegarandeerde beschikbaarheid van specialisten. Zo beperk je schade, verkort je hersteltrajecten en voorkom je dat de kosten van een incident onnodig hoog oplopen.
Meer weten over Incident Response Retainer? Neem contact op met QNP voor een vrijblijvend gesprek.
Veel gestelde vragen:
Hieronder het antwoord op de meest gestelde vragen over Incident Response Retainer.
Wat is een Incident Response Retainer?
Een Incident Response Retainer geeft je organisatie 24/7 toegang tot cybersecurityspecialisten die direct kunnen ingrijpen bij een cyberincident, zoals ransomware of een datalek.
Waarom is een snelle reactie op een cyberincident belangrijk?
Hoe sneller een cyberincident wordt aangepakt, hoe kleiner de impact op je bedrijfsvoering, omzet, reputatie en herstelkosten.
Voor welke organisaties is een Incident Response Retainer geschikt?
Een Incident Response Retainer is ideaal voor organisaties die risico's willen beperken, snel willen handelen bij incidenten en willen voldoen aan eisen zoals NIS2.
Welke voordelen biedt een Incident Response Retainer?
Je profiteert van 24/7 beschikbaarheid, voorrang bij incidenten, een vast aanspreekpunt en toegang tot een volledig Incident Response Team.
Helpt een Incident Response Retainer bij NIS2-compliance?
Ja. Met een Incident Response Retainer toon je aan dat je organisatie voorbereid is op cyberincidenten en beschik je over maatregelen die bijdragen aan naleving van NIS2-richtlijnen.
Adviesgesprek aanvragen
Voornaam*
Achternaam*
Bedrijfsnaam
E-mail*
Telefoonnummer
🇺🇸
- 🇦🇫 Afghanistan (افغانستان) +93
- 🇦🇱 Albania (Shqipëri) +355
- 🇩🇿 Algeria (الجزائر) +213
- 🇦🇸 American Samoa +1684
- 🇦🇩 Andorra +376
- 🇦🇴 Angola +244
- 🇦🇮 Anguilla +1264
- 🇦🇬 Antigua and Barbuda +1268
- 🇦🇷 Argentina +54
- 🇦🇲 Armenia (Հայաստան) +374
- 🇦🇼 Aruba +297
- 🇦🇺 Australia +61
- 🇦🇹 Austria (Österreich) +43
- 🇦🇿 Azerbaijan (Azərbaycan) +994
- 🇧🇸 Bahamas +1242
- 🇧🇭 Bahrain (البحرين) +973
- 🇧🇩 Bangladesh (বাংলাদেশ) +880
- 🇧🇧 Barbados +1246
- 🇧🇾 Belarus (Беларусь) +375
- 🇧🇪 Belgium (België) +32
- 🇧🇿 Belize +501
- 🇧🇯 Benin (Bénin) +229
- 🇧🇲 Bermuda +1441
- 🇧🇹 Bhutan (འབྲུག) +975
- 🇧🇴 Bolivia +591
- 🇧🇦 Bosnia and Herzegovina (Босна и Херцеговина) +387
- 🇧🇼 Botswana +267
- 🇧🇷 Brazil (Brasil) +55
- 🇮🇴 British Indian Ocean Territory +246
- 🇻🇬 British Virgin Islands +1284
- 🇧🇳 Brunei +673
- 🇧🇬 Bulgaria (България) +359
- 🇧🇫 Burkina Faso +226
- 🇧🇮 Burundi (Uburundi) +257
- 🇰🇭 Cambodia (កម្ពុជា) +855
- 🇨🇲 Cameroon (Cameroun) +237
- 🇨🇦 Canada +1
- 🇨🇻 Cape Verde (Kabu Verdi) +238
- 🇧🇶 Caribbean Netherlands +599
- 🇰🇾 Cayman Islands +1345
- 🇨🇫 Central African Republic (République centrafricaine) +236
- 🇹🇩 Chad (Tchad) +235
- 🇨🇱 Chile +56
- 🇨🇳 China (中国) +86
- 🇨🇴 Colombia +57
- 🇰🇲 Comoros (جزر القمر) +269
- 🇨🇩 Congo (DRC) (Jamhuri ya Kidemokrasia ya Kongo) +243
- 🇨🇬 Congo (Republic) (Congo-Brazzaville) +242
- 🇨🇰 Cook Islands +682
- 🇨🇷 Costa Rica +506
- 🇨🇮 Côte d’Ivoire +225
- 🇭🇷 Croatia (Hrvatska) +385
- 🇨🇺 Cuba +53
- 🇨🇼 Curaçao +599
- 🇨🇾 Cyprus (Κύπρος) +357
- 🇨🇿 Czech Republic (Česká republika) +420
- 🇩🇰 Denmark (Danmark) +45
- 🇩🇯 Djibouti +253
- 🇩🇲 Dominica +1767
- 🇩🇴 Dominican Republic (República Dominicana) +1
- 🇪🇨 Ecuador +593
- 🇪🇬 Egypt (مصر) +20
- 🇸🇻 El Salvador +503
- 🇬🇶 Equatorial Guinea (Guinea Ecuatorial) +240
- 🇪🇷 Eritrea +291
- 🇪🇪 Estonia (Eesti) +372
- 🇪🇹 Ethiopia +251
- 🇫🇰 Falkland Islands (Islas Malvinas) +500
- 🇫🇴 Faroe Islands (Føroyar) +298
- 🇫🇯 Fiji +679
- 🇫🇮 Finland (Suomi) +358
- 🇫🇷 France +33
- 🇬🇫 French Guiana (Guyane française) +594
- 🇵🇫 French Polynesia (Polynésie française) +689
- 🇬🇦 Gabon +241
- 🇬🇲 Gambia +220
- 🇬🇪 Georgia (საქართველო) +995
- 🇩🇪 Germany (Deutschland) +49
- 🇬🇭 Ghana (Gaana) +233
- 🇬🇮 Gibraltar +350
- 🇬🇷 Greece (Ελλάδα) +30
- 🇬🇱 Greenland (Kalaallit Nunaat) +299
- 🇬🇩 Grenada +1473
- 🇬🇵 Guadeloupe +590
- 🇬🇺 Guam +1671
- 🇬🇹 Guatemala +502
- 🇬🇳 Guinea (Guinée) +224
- 🇬🇼 Guinea-Bissau (Guiné Bissau) +245
- 🇬🇾 Guyana +592
- 🇭🇹 Haiti +509
- 🇭🇳 Honduras +504
- 🇭🇰 Hong Kong (香港) +852
- 🇭🇺 Hungary (Magyarország) +36
- 🇮🇸 Iceland (Ísland) +354
- 🇮🇳 India (भारत) +91
- 🇮🇩 Indonesia +62
- 🇮🇷 Iran (ایران) +98
- 🇮🇶 Iraq (العراق) +964
- 🇮🇪 Ireland +353
- 🇮🇱 Israel (ישראל) +972
- 🇮🇹 Italy (Italia) +39
- 🇯🇲 Jamaica +1876
- 🇯🇵 Japan (日本) +81
- 🇯🇴 Jordan (الأردن) +962
- 🇰🇿 Kazakhstan (Казахстан) +7
- 🇰🇪 Kenya +254
- 🇰🇮 Kiribati +686
- 🇽🇰 Kosovo +383
- 🇰🇼 Kuwait (الكويت) +965
- 🇰🇬 Kyrgyzstan (Кыргызстан) +996
- 🇱🇦 Laos (ລາວ) +856
- 🇱🇻 Latvia (Latvija) +371
- 🇱🇧 Lebanon (لبنان) +961
- 🇱🇸 Lesotho +266
- 🇱🇷 Liberia +231
- 🇱🇾 Libya (ليبيا) +218
- 🇱🇮 Liechtenstein +423
- 🇱🇹 Lithuania (Lietuva) +370
- 🇱🇺 Luxembourg +352
- 🇲🇴 Macau (澳門) +853
- 🇲🇰 Macedonia (FYROM) (Македонија) +389
- 🇲🇬 Madagascar (Madagasikara) +261
- 🇲🇼 Malawi +265
- 🇲🇾 Malaysia +60
- 🇲🇻 Maldives +960
- 🇲🇱 Mali +223
- 🇲🇹 Malta +356
- 🇲🇭 Marshall Islands +692
- 🇲🇶 Martinique +596
- 🇲🇷 Mauritania (موريتانيا) +222
- 🇲🇺 Mauritius (Moris) +230
- 🇲🇽 Mexico (México) +52
- 🇫🇲 Micronesia +691
- 🇲🇩 Moldova (Republica Moldova) +373
- 🇲🇨 Monaco +377
- 🇲🇳 Mongolia (Монгол) +976
- 🇲🇪 Montenegro (Crna Gora) +382
- 🇲🇸 Montserrat +1664
- 🇲🇦 Morocco (المغرب) +212
- 🇲🇿 Mozambique (Moçambique) +258
- 🇲🇲 Myanmar (Burma) (မြန်မာ) +95
- 🇳🇦 Namibia (Namibië) +264
- 🇳🇷 Nauru +674
- 🇳🇵 Nepal (नेपाल) +977
- 🇳🇱 Netherlands (Nederland) +31
- 🇳🇨 New Caledonia (Nouvelle-Calédonie) +687
- 🇳🇿 New Zealand +64
- 🇳🇮 Nicaragua +505
- 🇳🇪 Niger (Nijar) +227
- 🇳🇬 Nigeria +234
- 🇳🇺 Niue +683
- 🇳🇫 Norfolk Island +672
- 🇰🇵 North Korea (조선 민주주의 인민 공화국) +850
- 🇲🇵 Northern Mariana Islands +1670
- 🇳🇴 Norway (Norge) +47
- 🇴🇲 Oman (عُمان) +968
- 🇵🇰 Pakistan (پاکستان) +92
- 🇵🇼 Palau +680
- 🇵🇸 Palestine (فلسطين) +970
- 🇵🇦 Panama (Panamá) +507
- 🇵🇬 Papua New Guinea +675
- 🇵🇾 Paraguay +595
- 🇵🇪 Peru (Perú) +51
- 🇵🇭 Philippines +63
- 🇵🇱 Poland (Polska) +48
- 🇵🇹 Portugal +351
- 🇵🇷 Puerto Rico +1
- 🇶🇦 Qatar (قطر) +974
- 🇷🇪 Réunion (La Réunion) +262
- 🇷🇴 Romania (România) +40
- 🇷🇺 Russia (Россия) +7
- 🇷🇼 Rwanda +250
- 🇧🇱 Saint Barthélemy (Saint-Barthélemy) +590
- 🇸🇭 Saint Helena +290
- 🇰🇳 Saint Kitts and Nevis +1869
- 🇱🇨 Saint Lucia +1758
- 🇲🇫 Saint Martin (Saint-Martin (partie française)) +590
- 🇵🇲 Saint Pierre and Miquelon (Saint-Pierre-et-Miquelon) +508
- 🇻🇨 Saint Vincent and the Grenadines +1784
- 🇼🇸 Samoa +685
- 🇸🇲 San Marino +378
- 🇸🇹 São Tomé and Príncipe (São Tomé e Príncipe) +239
- 🇸🇦 Saudi Arabia (المملكة العربية السعودية) +966
- 🇸🇳 Senegal (Sénégal) +221
- 🇷🇸 Serbia (Србија) +381
- 🇸🇨 Seychelles +248
- 🇸🇱 Sierra Leone +232
- 🇸🇬 Singapore +65
- 🇸🇽 Sint Maarten +1721
- 🇸🇰 Slovakia (Slovensko) +421
- 🇸🇮 Slovenia (Slovenija) +386
- 🇸🇧 Solomon Islands +677
- 🇸🇴 Somalia (Soomaaliya) +252
- 🇿🇦 South Africa +27
- 🇰🇷 South Korea (대한민국) +82
- 🇸🇸 South Sudan (جنوب السودان) +211
- 🇪🇸 Spain (España) +34
- 🇱🇰 Sri Lanka (ශ්රී ලංකාව) +94
- 🇸🇩 Sudan (السودان) +249
- 🇸🇷 Suriname +597
- 🇸🇿 Swaziland +268
- 🇸🇪 Sweden (Sverige) +46
- 🇨🇭 Switzerland (Schweiz) +41
- 🇸🇾 Syria (سوريا) +963
- 🇹🇼 Taiwan (台灣) +886
- 🇹🇯 Tajikistan +992
- 🇹🇿 Tanzania +255
- 🇹🇭 Thailand (ไทย) +66
- 🇹🇱 Timor-Leste +670
- 🇹🇬 Togo +228
- 🇹🇰 Tokelau +690
- 🇹🇴 Tonga +676
- 🇹🇹 Trinidad and Tobago +1868
- 🇹🇳 Tunisia (تونس) +216
- 🇹🇷 Turkey (Türkiye) +90
- 🇹🇲 Turkmenistan +993
- 🇹🇨 Turks and Caicos Islands +1649
- 🇹🇻 Tuvalu +688
- 🇻🇮 U.S. Virgin Islands +1340
- 🇺🇬 Uganda +256
- 🇺🇦 Ukraine (Україна) +380
- 🇦🇪 United Arab Emirates (الإمارات العربية المتحدة) +971
- 🇬🇧 United Kingdom +44
- 🇺🇸 United States +1
- 🇺🇾 Uruguay +598
- 🇺🇿 Uzbekistan (Oʻzbekiston) +998
- 🇻🇺 Vanuatu +678
- 🇻🇦 Vatican City (Città del Vaticano) +39
- 🇻🇪 Venezuela +58
- 🇻🇳 Vietnam (Việt Nam) +84
- 🇼🇫 Wallis and Futuna +681
- 🇾🇪 Yemen (اليمن) +967
- 🇿🇲 Zambia +260
- 🇿🇼 Zimbabwe +263
Vragen / wensen of opmerkingen*
Wij respecteren je privacy en we zorgen ervoor dat de persoonlijke informatie die je ons verschaft vertrouwelijk wordt behandeld.
Ik ga akkoord met het privacy statement van QNP.*
Ik ga ermee akkoord om relevante nieuws berichten te ontvangen van QNP.
Door hieronder op verzenden te klikken, geef je toestemming aan QNP om de hierboven ingediende persoonlijke informatie op te slaan en te verwerken om je van de gevraagde inhoud te voorzien.
ADVIESGESPREK AANVRAGEN
![marcosnip20222[website]](https://www.qnp.nl/cache/96ab08beec1541429bd5e332a36f593b/marcosnip20222%5Bwebsite%5D.jpg)
Hulp nodig of samen werken aan een zorgeloze oplossing?
Marco helpt je graag verder!